Universālā Špaktele READYMIX 25kg

Akcija
Universālā Špaktele READYMIX 25kg
  • 14.39€ 14.90€
  • Bez PVN: 11.89€
  • Pieejamība:Ir pieejams
  • Produkta kods: 6632


Tagi: Universālā Špaktele, Špakteļmasa, Gatavās špakteles, ŠPAKTELES BŪVNIECĪBAI, špaktele cena, špaktele pirkt


APRAKSTS

Gatavā neplaisājošā universālā hermetizējošā viela «READYMIX Crack-Free Multipurpose Joint Compound» ir efektīvs maisījums, kas īpaši sagatavots ģipškartona plātņu šuvju aizpildei un apstrādei. Hermetizējošo vielu READYMIX raksturo pirmšķirīgas darba īpašības, piemērots nogaidīšanas laiks un ļoti viegla slīpējamība.

Unikālais plaisizturīgais sastāvs nodrošina profesionālas kvalitātes ģipškartona apdari. Produkts ir ideāli piemērots šuvju lentes iestrādāšanai, aizpildei un apdares kārtām, uzstādot ģipša paneļus telpās. Tāpat to var lietot stūra uzliku, sastiprināšanas līdzekļu un seglīstu pārklāšanai, plāna slāņa uzklāšanai uz visām ģipša paneļu virsmām, kā arī vienkāršu tekstūru veidošanai ar rokudarbu.

ĪPAŠĪBAS

READYMIX līdztekus izmaksu priekšrocībām ir ražotāja iepriekš sajaukts maisījums, kas nodrošina augstu kvalitāti un nemainīgu konsistenci.

READYMIX vajadzības gadījumā var ļoti viegli samaisīt ar papildus pievienotu ūdeni.

Ar READYMIX ir ļoti viegli strādāt, produktam ir lieliska adhēzija, kas garantē tā labu sasaistīšanos ar virsmu pat augsta mitruma līmeņa apstākļos.

READYMIX ir garāks nogaidīšanas laiks, kas atvieglo darbu pat ātras žūšanas apstākļos.

 

LIETOŠANAS NORĀDĪJUMI

Virsmām jābūt sausām, tīrām un aizsargātām pret laika apstākļu iedarbību.

Saturs viegli jāsamaisa, nepievienojot ūdeni. Sastiprināšanas līdzekļu un stūra uzliku pārklāšanai hermetizējošā viela lietojama tieši no trauka. Šuvju lentes iestrādei un šuvju apstrādei produktam var pievienot ūdeni, ja tas ir nepieciešams. Ūdens jāpievieno pamazām, lai novērstu pārmērīgu atšķaidīšanu. Katru reizi pēc ūdens pievienošanas produkts viegli jāsamaisa un jāizmēģina, uzklājot uz virsmas.

Nekādā ziņā nedrīkst pievienot citus materiālus.

Katrai uzklātajai kārtai jāļauj nožūt, pirms tiek klāta nākamā kārta.

Lai novērstu putekļu veidošanos, jāizmanto slapjā slīpēšana vai malas viegli jānoslauka ar slapju sūkli. Valkāt aizsargājošu tērpu un masku, nodrošināt labu vēdināšanu.

GLABĀŠANAS APSTĀKĻI

Tvertni sargāt no sala un pārmērīga karstuma.

Nelikt vienu virs otras vairāk nekā 2 paletes.

Glabāšanas laiks ir līdz 9 mēnešiem, nodrošinot labus glabāšanas apstākļus. Lietot produkta krājumus saskaņā ar tiešsecības jeb FIFO principu (pirmais iekšā – pirmais ārā).

 

Rakstīt atsauksmi

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!
    Slikts           Labs