Grīdas pašizlīdzinošais sastāvs Uzin NC 146 0-6mm 25kg 42/p

 • 13.16€

 • Bez PVN: 10.88€
 • Pieejamība:Ir pieejams
 • Produkta kods: 11271


Tagi: Grīdas pašizlīdzinošais sastāvs GRĪDU IZLĪDZINOŠIE MAISIJUMS


UZIN NC 146 NEW

Pašizlīdzinošs cementa izlīdzināšanas maisījums līdz 6 mm biezām kārtām

Pielietojums:

Izlīdzināšanas maisījums standarta būvniecības pamatnēm. Tekstila, elastīgu grīdas segumu, keramikas un dabisko akmeņu seguma uzstādīšanai. Sūknējams, izmantošanai iekšdarbiem.

Piemērots:

 • Tekstila un elastīgu grīdas segumu uzstādīšanai, piemēram, tādiem segumiem kā tekstila grīdas segumi, PVC/CV grīdas segumi, grezni grīdas segumi, linolejs, korķis
 • Virsmas izlīdzināšanai pirms keramikas un dabisko akmeņu uzstādīšanas
 • Normālam nolietojumam dzīvojamās un komerciālajās telpās, piem., biroju ēkās, dzīvojamās ēkās utt.
 • Uz ūdens cirkulācijas grīdas apkures sistēmām
 • Slodzei, ko rada krēslu ritenīši, saskaņā ar DIN EN 12 529 no 1 mm biezām kārtām

 

Piemērots izmantošanai uz:

 • cementa izlīdzinošajām kārtām, kalcija sulfāta izlīdzinošajām kārtām vai betona
 • vecām ūdensizturīgām pamatnēm ar stipri saistītām ūdensizturīgas līmes vai maisījuma atliekām
 • esošiem keramikas un dabisko akmeņu segumiem, terraco vai līdzīgiem
 • jaunam un nosacīti vecam lietam asfaltam IC 10 un IC 15
 • magnija un ksilolīta izlīdzinošajām kārtām
 • saliekamām betona un ģipššķiedras plātnēm

 

Produkta priekšrocības / īpašības:

UZIN NC 146 NEW īpaša priekšrocība ir labas plūstamības apvienojums ar optimālu slīpēšanas spēju. Izlīdzināšanas maisījums veido optiski pievilcīgu virsmu un attiecībā uz ekonomiju un virsmas struktūru tas ir ideāls produkts uzstādīšanas darbiem.

Sastāvdaļas: speciālas cementa, minerālu pildvielas, polivinilacetāta kopolimēri, sašķidrinātāji un piedevas.

 • Laba plūstamība
 • Lielisks virsmas izskats
 • Viegli slīpēt
 • GISCODE ZP 1/maz hromātu
 • EMICODE EC 1 R PLUS/ ļoti neliela emisija PLUS

 

Tehniskie dati

Iepakojums:

papīra maiss

Iepakojuma izmērs:

25 kg

Derīguma termiņš:

min. 6 mēneši

Nepieciešamais ūdens daudzums:

6,0 litri uz 25 kg maisu

Krāsa:

Pelēka

Patēriņš /segtspēja:

apm. 1,5 kg/m² 1 mm biezai kārtai

Minimālā darba temperatūra:

10 °C virsmas līmenī

Ideālā darba temperatūra:

15-25 °C virsmas līmenī

Darba laiks:

20-30 minūtes*

Var staigāt pa virsmu:

pēc 3-4 stundām*

Gatavība seguma likšanai:

pēc apm. 24-48 stundām*

Ugunsgrēku klasifikācija:

A1fl  saskaņā ar DIN EN 13 501-1

*20 °C temperatūrā, ja relatīvais mitrums ir 65%. Sk. arī «Gatavība seguma likšanai».

 

UZIN NC 146 NEW

Pamatnes sagatavošana:

Pamatnei jābūt stiprai, spējīgai izturēt slodzi, sausai, bez plaisām, tīrai un attīrītai no materiāliem, kas varētu pasliktināt adhēziju (netīrumi, eļļa, smērviela). Cementa un kalcija sulfāta izlīdzinošās kārtas jānoslīpē, un virsma jāattīra ar putekļu sūcēju. Jāpārbauda, vai pamatne atbilst piemērojamiem standartiem un biļeteniem, un par visiem trūkumiem jāziņo.

 

Jānoņem visas kārtas, kas pasliktina adhēziju vai kas ir vāji saistītas, piem., pretadhēzijas vielas, atdalījušās līmes, maisījumi, seguma vai krāsas atliekas utt., izmantojot suku, abrazīvu materiālu, slīpējot vai lietojot skrošstrūklas tīrīšanu. Virsma rūpīgi jāattīra ar putekļu sūcēju, lai noņemtu atdalījušos materiālus un putekļus. Jāizmanto piemērots gruntēšanas līdzeklis no UZIN produktu klāsta, ņemot vērā pamatnes tipu un stāvokli. Gruntēšanas līdzeklim jāļauj pilnībā nožūt.

 

Sk. citu izmantoto produktu datu lapas.

 

 

 

Lietošana:

 1. 6,0 litri auksta, tīra ūdens jāielej tīrā tvertnē. Ūdenī jāpievieno maisa saturs (25 kg), enerģiski maisot, līdz tiek iegūts viendabīgs krēmveida maisījums. Lietojama maisīšanas iekārta ar UZIN izlīdzināšanas maisījumu maisītāju.
 2. Maisījums jāizlej uz pamatnes un vienmērīgi jāizlīdzina ar izlīdzināšanas lāpstiņu vai UZIN javas izlīdzinātāju, robu izmērs R 2. Plūstamību un virsmu vēl lielākā mērā var uzlabot, aerējot ar UZIN adatveida rullīti. Ieteicams uzklāt vēlamā biezuma kārtu vienā uzklāšanas reizē.

 

 

 

Patēriņa informācija:

Biezums

Patēriņš

Aptuvenā segtspēja

 25 kg maisam

1 mm

1,5 kg /m²

17 m²

3 mm

4,5 kg /m²

6 m²

5 mm

7,5 kg /m²

3 m²

 

Gatavība seguma likšanai:

Biezums

Gatavība seguma likšanai

3 mm

24 stundas*

3 mm

48 stundas*

*20 °C temperatūrā, ja relatīvais mitrums ir 65%.

Svarīgas piezīmes:

 

- Derīguma termiņš ir vismaz 6 mēneši oriģinālajā iepakojumā, glabājot sausā vietā. Iepakojums pēc atvēršanas rūpīgi un cieši jāaizver, un tā saturs jāizlieto pēc iespējas ātrāk.

- Optimāli apstrāde jāveic 15-25 °C temperatūrā, kad relatīvais mitrums ir mazāks par 65%. Zema temperatūra, augsts mitruma līmenis, bieza kārta, neuzsūcošas vai bloķētas pamatnes paildzina sacietēšanu, žūšanu un gatavību seguma uzstādīšanai. Savukārt augsta temperatūra, zems mitruma līmenis un uzsūcošas pamatnes paātrina sacietēšanu, žūšanu un gatavību seguma uzstādīšanai. Vasarās jāglabā vēsā vietā uz jāizmanto auksts ūdens.

- Kompensācijas, deformācijas un perimetra šuvēm pamatnē ir jāatspoguļojas uz virsmas. Jāuzstāda UZIN elastīgas putu starplikas uz visām līdzās esošajām izvirzītajām struktūrām, lai novērstu maisījuma iekļūšanu savienojuma šuvēs. Elastīgās starplikas parasti ir nepieciešamas, ja kārtas biezums pārsniedz 5 mm.

 - Var sūknēt ar nepārtrauktas darbības maisīšanas spirālsūkņiem, piem., ar tādiem, kas ir ražoti uzņēmumos «m-tec», «P.F.T.» un citos. Pēc tam jālieto maisītājs.

- Nav piemērots izmantošanai uz kokskaidu un orientēto kokskaidu plātnēm.

- Minimālais biezums pretestībai pret mēbeļu ritenīšiem ir 1 mm. Uz tādām neuzsūcošām pamatnēm kā vecas izlīdzinošās kārtas, stipri saistīta ūdensizturīgas līmes kārta parasti jāuzklāj 2-3 mm bieza kārta.

- Ja izlīdzināšanai lieto vairākas kārtas, maisījumam jāļauj pilnībā nožūt, uzklājot UZIN PE 360 kā starpstadijas gruntēšanas līdzekli un pēc tam nogludinot pēc nožūšanas. Nākamā izlīdzināšanas kārta nedrīkst pārsniegt iepriekšējās kārtas biezumu.

- Uz vāji saistītām vecām pamatnēm ar vairākām līmes vai izlīdzināšanas maisījuma kārtām ieteicams lietot tādus ģipša izlīdzināšanas maisījumus kā UZIN NC 110 vai UZIN NC 115.

- Jaunām bitumena mastikas izlīdzinošajām kārtām pieļaujamais biezums ir līdz maks. 5 mm, savukārt vecākām bitumena mastikas izlīdzinošajām kārtām ar stipri saistītām kārtām – līdz maks. 3 mm. Biezākām kārtām ieteicams lietot tādus ģipša izlīdzināšanas maisījumus kā UZIN NC 110 vai UZIN NC 115.

- Nelietot ārpus telpām vai mitrās telpās.

- Svaigi izlīdzinātas virsmas jāsargā no caurvēja, tiešas saules gaismas un siltuma avotiem. Cementa maisījuma kārtām uz mīkstām vai lipīgām pamatnēm ir tendence plaisāt. Tāpēc pirms izlīdzināšanas maisījumu uzklāšanas mīkstas vai lipīgas kārtas pēc iespējas jānoņem. Arī pārāk ilga šādu maisījuma kārtu atstāšana atklātā veidā veicina plaisāšanu, tāpēc no tās jāizvairās.

- Neizmantot par nodiluma grīdas segumu vai nodiluma virsmu; vienmēr jāuzklāj augšējais grīdas segums.

- Īpašu uzmanību ieteicams pievērst tālāk minētajiem standartiem, norādījumiem un biļeteniem, kuros ir sniegta papildu informācija.

− DIN 18 365 «Darbs ar grīdas segumiem»

− TKB publikācija «Grīdas seguma un dēļu grīdas pamatņu novērtēšana un sagatavošana»

− BEB publikācija «Pamatņu novērtēšana un sagatavošana»

− TKB publikācija «Grīdas izlīdzināšanas maisījumu tehniskais apraksts un apstrāde»

 

 

Darba vietas un vides aizsardzība:

Satur cementu, maz hromātu saskaņā ar direktīvu 2003/53/EK – GISCODE ZP 1. Sargāt no bērniem. Izmantot ar nitrilu piesūcinātus kokvilnas cimdus. Maisīšanas laikā izmantot aizsargājošu respiratoru. Darba/žūšanas laikā un pēc tam nodrošināt adekvātu ventilāciju! Neēst, nedzert un nesmēķēt produkta izmantošanas laikā. Ja nonāk saskarē ar acīm vai ādu, nekavējoties skalot ar lielu ūdens daudzumu. Nepieļaut nokļūšanu kanalizācijā, ūdenskrātuvēs un augsnē. Nomazgāt instrumentus ar ūdeni un ziepēm uzreiz pēc lietošanas. Pamata priekšnosacījumi optimālas telpas gaisa kvalitātes nodrošināšanai pēc grīdas seguma likšanas ir uzstādīšanas apstākļi, kas atbilst standartiem, un labi nožuvušas pamatnes, gruntēšanas līdzekļi un izlīdzināšanas maisījumi.

 

Atkritumu apsaimniekošana:

 

Nepieļaut nokļūšanu kanalizācijā, ūdenskrātuvēs un augsnē. Papīra maisus pēc iztukšošanas var pārstrādāt, ja tie nesatur nekādas atliekas. Produkta atliekas samaisīt ar ūdeni, ļaut sacietēt, pēc tam tās likvidēt kā celtniecības atkritumus.

 

Rakstīt atsauksmi

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!
    Slikts           Labs