ROCLITE BLOKI

ROCLITE BLOKI

Gāzbetona bloki RocLITE  ir Igaunijā ražoti gāzbetona bloki. Roclite gāzbetona bloki tiek ražoti no videi draudzīgiem vietēji pieejamiem materiāliem. Roclite bloks tiek ražots no izturīga gāzbetona, blokus ir ērti pārvietot ar rokām, jo tie nav smagi. Izmanto priekš ārsienām, bez papildus siltināšanas.

ROCLITE gāzbetona bloki tiek ražoti no smiltīm, slānekļa pelniem un ūdens tāpēc ir – ekoloģiski tīrs produkts. Savu formu un stiprību tie iegūst autoklāvēšanas procesā.  ROCLITE ārsienu bloku sausā tilpummasa sastāda 400 kg/m3. Tas nodrošina izstrādājumiem labu stiprību un siltumizolāciju. ROCLITE gāzbetona bloki ir viegli un izturīgi. Ātrs un viegls montāžas laiks ļauj ieekonomēt laiku un naudu.

ROCLITE sienu bloki tiek ražoti no gāzbetona, kuru sausā tilpummasa  siltumnoturīgo un ārējo sienu gadījumā ir 400 kg/m3, un to robeža stiprībai uz spiedi ir fb = 2,2  N/mm2 (2,2  MPa).

Sienu bloki ROCLITE tiek pielietoti nesošo un nenesošo iekšējo un ārējo ēku sienu būvniecībai. Ārsienām bloki jālieto ar papildus siltumizolāciju. Pie vēlēšanās ir iespējams iekārtot papildus fasādi (akmens, dēļu, apmetuma un pārējo flīžu apdari).

ROCLITE bloki – I kategorijas sienu bloki atbilst sienu akmens harmonizētā standarta prasībām un tiem ir CE marķējums.