Par mums

Mēs esam tirdzniecības uzņēmums ar vairāku gadu pieredzi, kurš piedāvā lielu preču klāstu, kas nāk nodažādiem pasaules ražotājiem. Interneta veikalā jums ir iespēja apskatīt preces attālināti, precizēt nepieciešamo informāciju un veikt pirkumus. Pie mums Jūs varat pasūtīt izstrādājumus un saņemt tos savā objektā, neizejot no mājas.

Interneta veikals padara iepirkšanos 100% drošu, vienkāršu un ērtu - izdari pasūtījumu, izvēlies vēlamo apmaksas un piegādes veidu un saņem savu jauno pirkumu maksimāli ātri. Pēc Jūsu pasūtījuma izdarīšanas, mūsu pārstāvis sazināsies ar Jums un precizēs piegādes laiku, un vietu, kā arī nosūtīs apmaksas rēķinu. Prece tiks piegādāta pēc apmaksas veikšanas noteiktajā laikā. Preces var saņemt mūsu noliktavā Rīgā vai arī mēs varam tās piegādāt uz Jūsu norādīto adresi. Norēķināties par preci jūs varat vai nu internetbankā, vai arī bankas filiālē.

Piedāvājam bezmaksas piegādi uz jebkuru punktu Latvijā pasūtījumam virs EUR 500 liela pasūtījuma, nepārsniedzot 300 kg kopējo svaru.

Iepērcies tur, kur Tev ir ērtāk - datorā, planšetdatorā vai arī pat uz mobilā telefona!


ImagemMISIJA

Mūsu misija ir piedāvāt Baltijas būvniecības tirgū kvalitatīvus būvniecības un apdares materiālus no visas pasaules. Mūsu uzdevums ir nodrošināt plašu preču klāstu un sniegt profesionālas konsultācijas apdares materiālu izvēlē un pielietošanā.


ImagemVĒRTĪBAS

Attieksme – mums rūp Jūsu vajadzības un mēs palīdzēsim Jums izvēlēties vislabāko.

Kompetence – mēs alkstam zināt visu par produktiem, ko piedāvājam, kā arī, vēlamies nemitīgi pilnveidoties.

Serviss – ērta preču pasūtīšana un saņemšana.

ImagemVīzija

UZŅĒMUMS.

Mēs gribam kļūt par vadošo apdares materiālu tirgotāju Baltijā.

PRODUKTI UN PAKALPOJUMI.

Kvalitatīvi un daudzveidīgi apdares materiāli no labākajiem ražotājiem pasūtāmi pie mums.
Profesionālas konsultācijas un plašs sortiments.

CILVĒKI.

Mēs esam aktīvi, laipni un mērķtiecīgi.

Kur idejas top par realitāti...