Floor coverings

Neviena mūsdienīga telpa nav iedomājama bez grīdas seguma.Grīdas segumi ir praktiski un izturīgi un rada mājīguma sajūtu ik vienā telpā.Mēs piedāvājam grīdas segumus plašā izvēlē gandzīvojamām mājām, veselības aprūpes un izglītības iestādēm, gan citām sabiedriskām ēkām. Daudzi no grīdas segumiem ir videi draudzīgiun arī ekoloģiki tīri. Daudzos izstrādājumos tiek pielietotas otreizējās pārstrādes izejvielas ar rūpēm par apkārtējo vidi un dabu.Mēs piedāvājam tādus grīdas segumus ,kā  paklāji,paklājflīzes, linoleji, linolejflīzes,vinila grīdas segumi, PVC grīdas segumi,parketu, laminātu, filca grīdas segumus, akmensmasas flīzes un keramiskās flīzes, zemparketa izolāciju, durvju kājslauķus, un dažādus grīdas segumu aksesuārus.

Šie grīdas segumi pieejami visdažādākās dizaina variācijās, faktūrā, krāsās un nodiluma izturībā. Grīdas segumi tiek iedalīt nodiluma klasēs, kas apliecina virsmas noturību un  tāpēc tie ir piemēroti gan dzīvojamām telpām gan industriālās zonās ar īpaši lielu noslodzi.

Daudziem vinila un linoleja grīdas segumiem (gan homogēniem, gan heterogēniem) virsma ir pārklāta ar poliuretāna (PUR) aizsargātu, kas paaugstina nodilumizturību un padara segumu vieglāk kopjamu, jo poliuretāna pārklājums izlīdzina virmu un  aizsargā materiālu no netīrumiem. 

Dubultās jeb paceltās grīdas sistēma sastāv no pjedestāliem, uz kuriem saliktas slodzi noturošas plates. Virs šīm platēm tiek klāts grīdas segums (paklājs, linolejs u.c.grīdas segums). Iespējamais zemgrīdas telpas augstums ir no 10 cm līdz pat 2m. Dubulto grīdu ierīkošana ir ideāls risinājums mobilas, viegli apkalpojamas un modernas darba vides radīšanai.Mēs piedāvājam paceltās grīdas plāksnes, kas ražotas no kalcija sulfāta vai kokškiedras. Paceltās grīdas pielieto ērtai un ātrai piekļuvei zemgrīdas telpai, iespēja izveidot zemgrīdas telpu, kurā var izvietot vadus un citus kominikācijas elementus. Kā arī paceltās grīdas nodrošina vieglu grīdas montāžu un pārvietošanu.Paceltās grīdas īpaši labi kalpo biroju ēkās, kur ir nepieciešama elastība daba vietu izvietošanā. Ar pacelto grīdu to var izveidot jebkurā vietā un tas ir ātri izdarāms.Pacelto grīdu sistēma nodrošina iepējas izveidot arī dažādas grīdu konstrukcijas, piemēram kinoteātros, koncertzālēs un konferenčutelpās. Ta sir vienot pacelto grīdu risinājums, kas nodrošina knalitatīvu un ilgmūžīgu risinājumu. Pacelto grīdas sistēmu plaši izmanto datu centros, biroju telpās, serveru telpās, dažādu iekārtu telpās, laboratorijās, lidostās, nodrošinot elastīgu grīdas sistēmu.