Filter
Atslēgvārdi
Cena
Kategorijas
544
537
543
542
Noliktavas statuss
7
8
5
6

Parkets

Parkets ir visai populārs grīdas segums jau vairākus gadu desmitus. Tas lieliski iederas gan privātajos mājokļos, gan ofisos, gan arī sabiedrikskās telpās. Parketa grīdas segums ir viegli kopjams un piešķirs gaumīgu akcnetu ikvienam interjeram. Izvēlies sev tīkamāko!

Kāds parkets ir mūsu piedāvājumā?

Mūsu piedāvājumā ir vācu rūpnīcas Meister, Igauņu rūpnīcas ESTA PARKET, ungāru rūpnīcas Grabo un poļu rūpnīcas Barlinek ražotā produkcija. Noliktavā ir pieejami vairāk kā 3000 m2 dažāda dabīgā parketa. Katra piegādātājam produktam unikālās īpašības, lai Jūs varētu izvēlēties sev labāko.

Trīsslāņu parkets

Mūsu piedāvājumā ir arī trīsslāņu parkets, kas sastāv no trīs dažādiem slāņiem -cēlkoka (ozols, osis, valrieksts, diškabārdis), vidējā slāņa – priedes, egles vai MDF apakšējā saturošā slāņa no bērza finiera. Piedāvājumā ir gan 1 šķiras, gan 2 šķiras parketa segumi.

Kam ir piemērots trīsslāņu parkets?

Trīsslāņu parkets daudz mazāk kā parastais parkets reaģē uz mitruma un temperatūras izmaiņām, tādēļ būs piemērots arī apsildāmajām grīdām. Turklāt tas ir vairākkārt renovējams. Trīsslāņu parkets, salīdzinot ar masīvo parketu, mazāk saraujas un izplešas gaisa mitruma ietekmē, līdz ar to ir mazāka iespējamība, ka parādīsies spraugas starp dēļiem vai citi defekti.