Filter
Atslēgvārdi
Cena
Kategorijas
277
108
110
224
258
257
Noliktavas statuss
7
8
5
6
Ražotāji
366
358

Paklājs

Paklājs ir grīdas segums, kas ikvienā telpā ienesīs mājīguma sajūtu vai arī piedos interjeram lielisku akcentu. Izvēlies paklāju no mūsu plašā piedāvājuma un ienes telpās siltuma sajūtu ziemas aukstajos mēnešos!

Kādēļ izvēlēties paklāju kā grīdas segumu?

Paklājs ir neatņemama mājas vai biroja sastāvdaļa. Tas rada mājīguma sajūtu un patīkamu atmosfēru katrā telpā. Paklāja kvalitāti nosaka šķiedra, kas izmatota tā ražošanā. Tās parasti ir polipropilēna šķiedra, poliamīda šķiedra, vilnas šķiedra vai dabīga šķiedra.

Kādus paklājus mēs piedāvājam?

Mūsu paklāju piedāvājumā atradīsiet preces no Beļģijas jeb paklāju lielvalsts vadošajiem paklāju ražotājiem, kas ir atpazīstami visā Eiropā. Pie mums ir nopērkami dažādas kvalitātes paklāji. Sākot ar visvienkāršākajiem polipropilēnu šķiedras paklājiem un beidzot ar dabīgo šķiedru paklājiem.

Mūsu produktu klāsts ir ļoti bagāts, mēs piedāvājam - paklājus ruļļos, kas pieejami 2, 3, 4 un 5 metru platos ruļļos, paklājflīzes, paklājus pasākumiem, kā arī dažādus dizaina paklājus. Tie pieejami dažādās krāsās, biezumā, struktūrā un formās - izvēlies sev tīkamāko!

Paklājs - interjera elements

Dažādi paklāji pilda dažādas funkcijas - aiztur netīrumus no nonākšanas telpās, rada mājīguma sajūtu, atsvaidzina telpas dizainu, kā arī dažkārt kalpo kā interjera elementi. Paklājs var radīt lielisku akcentu ikvienā telpā, tādēļ nevajadzētu baidīties no dažādu krāsu un rakstu izvēles. Mūsu piedāvājumā atradīsiet piemērotu paklāju ikvienam interjeram un ikvienai gaumei.