Filter
Atslēgvārdi
Cena
Kategorijas
79
547
77
78
73
Noliktavas statuss
7
8
5
6
Ražotāji
358

Metāla profili

Celtniecības profili ir pamats sausās būves sistēmas konstrukciju izveidei. Mūsu piedāvājuma klāstā atradīsiet gan metāla profilus, plastmasas, kas ir izstrādāti atbilstoši Eiropas prasībām un standartiem.

Kādus metāla profilus mēs piedāvājam?

Mūsu piedāvājumā ir metāla profili, kas ir izstrādāti atbilstoši Eiropas prasībām un standartiem. Metāla profilu standarta garums ir 2600 mm, 2750 mm, 3000 mm, 3500 mm, 4000 mm un 4500 mm.

Metāla profilu izmantošana

Metāla profilus izmanto dažādām  sausās būves konstrukcijām: starpsienām, sienu apšuvumam, iekārtajiem griestiem, u.c. Metāla profili, kas paredzēti ģipškartona plāksnēm, ir garenveida elementi, ko veido aukstās velmēšanas cinkotas tērauda loksnes, kas tiek ražotas ar mūsdienīgu iekārtu palīdzību. Metāla profili tiek izmantoti visu veidu ēku celtniecībā: dzīvojamo, publisko, rūpniecības un lauksaimniecības. Tos izmanto, lai konstruētu dažādu dizainu un nolūku karkasus, tai skaitā, modulāro starpsienu, apšuvumiem un iekaramajiem griestiem. Izveidotais karkass ir stingrs pamats ģipškartona un ģipša lokšņu stiprināšanai.

Metālu profila pārklājums

Metāla profili tiek ražoti tikai ar cinka pārklājumu, kura biezums ir 100-300 mikroni, kas pasargā profilu no korozijas. Metāla profiliem cinka pārklājums ir cieši savienots ar tērauda virsmu, veidojot efektīvu aizsargslāni, kas var tikt bojāts tikai tad, ja uz to iedarbojas koncentrētas skābes.