Filter
Atslēgvārdi
Cena
Noliktavas statuss
8
7
5
6
Ražotāji
359
Griestu plāksne
52
62

Piekaramie akustiskie griesti OWA

Kreatīvi piekaramie griesti radošām personībām

Odenwald Faserplattenwerk Gmbh tika dibināts 1948 gadā pilsētā Amorbahā (Vācijā). 1961. gadā OWA bija pirmā rūpnīca Eiropā, kas sāka ražot piekaramo griestu plāksnes no minerālvates.

OWA griesti, iegūstot "Blue Angel" setrifikātu kā viena no pirmajām savā nozarē, pozicionē sevi kā zemas emisijas būvniecības materiāls. Šis vides sertifikāts apliecina, ka OWA griesti ir videi saudzīgs materiāls un var tikt pielietots skolās, birojos, slimnīcās un citās publiskās vietās.

OWAcoustic® griestu sistēmas tiek izmantotas ļoti atšķirīgiem akustiskajiem risinājumiem. OWAcoustic® griestu izmantošanas sfēras vienkāršoti var iedalīt šādi:

Telpu akustika

  • Reverberācijas laika optimizēšanai telpās;
  • Trokšņu līmeņa samazināšanai ΔL [dB] ražošanas telpās/darbnīcās;

Ēku akustika

  • Gaisa trokšņu slāpēšanas palielināšanai Rw [dB] masīvajos un koka siju griestos, kā arī vieglajāskonstrukcijās;
  • Trokšņu izolācijas uzlabošanai Dn,c,w [dB] starp blakus esošajām telpām;
  • Traucējošo trokšņu mazināšanai no piekārto griestu tukšās telpas;

OWAcoustic® plātnes kā nedegošs būvmateriāls

OWAcoustic®-premium plātnes pieejamas atbilstoši A2-s1,d0 būvmateriālu klasei. Tās atpazīstamas pēc šāda marķējuma:

  • A2-s1,d0 saskaņā ar EN 13501-1
  • OWAcoustic® premium Z-56.421-919
  • OWAcoustic® smart Z-56.421-923

OWAcoustic® premium, MAVROC®, AquaCosmos®

Tur, kur griestu plātnēm sevi jāpierāda lielā gaisa mitrumā.

Dažās lietošanas sfērās, kā, piemēram, peldbaseinu hallēs griestu plātnēm jāiztur liela mitruma slodze. Šis mitrums tiek saukts par relatīvo gaisa mitrumu (RH), tas vienmēr ir atkarīgs no telpas temperatūras. Šajās lietošanas sfērās ir svarīgi izmantot pareizās OWAcoustic® plātnes. OWAcoustic® MAVROC® un AquaCosmos® plātnes tam ir īpaši piemērotas. Papildinformāciju par tēmu mitrumizturīgie griesti jūs atradīsiet montāžas instrukcijā 801.

Konstrukcija

Atbilstoši prasībām un paredzētās sfēras telpu klimata apstākļiem, ieteicams izmantot pret koroziju aizsargāto OWAconstruct® sistēmu S 3e.

OWAcoustic® AirControl 

Samazina kaitīgo vielu daudzumu vairāk kā par 50 procentiem. Jo patīkamāka ir slimnīcas vai pansionāta atmosfēra, jo mierīgāka ir terapija, jo ātrāka ir atveseļošanās.

Izšķirošais faktors: svaigs, tīrs gaiss visās telpās – bez nomācošām smakām, bez kaitīgām vielām.
OWA inovācija: OWAcoustic® AirControl ir griestu plātne, kas novērš ēdiena, cigarešu dūmu, sviedru, tīrīšanas līdzekļu un šķīdinātāju nepatīkamās smakas, samazina tādu kaitīgo vielu kā amonjaka, formaldehīda, triaetilamīna un nikotīna daudzumu gaisā par vairāk kā 50 %. Un ilgstoši, ar noturīgu iedarbību!
Rezultāts: vairāk svaiga gaisa viesnīcās, restorānos, ēdnīcās, slimnīcās, pansionātos; jūtami labāka pašsajūta viesiem, pacientiem un iemītniekiem.