Filter
Atslēgvārdi
Cena
Kategorijas
511
512
509
514
508
510
516
513
506
515
517
Noliktavas statuss
7
8
5
6

Santehnika

Pareizās santehnikas izvēle ir ļoti būtiska. Vannas istaba ir telpa, kurā iespējams relaksēties pēc saspringtas darba dienas, tādēļ ir būtiski, lai tā būtu patīkama dizaina, estētiska kā arī palīdzētu radīt iekšējo mieru un labsajūtu.

Santehnika ir viena no pirmajām detaļām, par kurām tiek diskutēts, ceļot jaunu māju vai remontējot jau esošās telpas. Pirms telpu ierīkošanas un nepieciešamo elementu izvēles nepieciešams izveidot detalizētu plānu, lai zinātu, kurās vietās būs nepieciešams ūdens un kanalizācija.

Piemērotas santehnikas izvēle

Izvēlēties piemērotu santehniku nav vienkārši. Ar ko sākt? Viens no pirmajiem soļiem ir izveidot telpai atbilstošu plānu un atrast sev patīkamu dizainu. Vannas istaba ir telpa, kurā relaksēties pēc garas darba dienas, tādēļ tai jābūt īpaši estētiskai. Visai svarīgu lomu vannas istabas elementu izvēlē spēlē arī telpas lielums. Plašā vannas istabā vairums izvēlēsies ievietot vannu, spoguli, mēbeles, tualetes podu un izlietni, kamēr mazāka izmēra telpā, iespējams, pietiks tikai ar dušu.

Augstas kvalitātes santehnika

Izvēloties santehniku, pievērsiet uzmanību materiālam. Augstas kvalitātes materiāli ne tikai padarīs telpu izsmalcinātāku, bet arī ilgmūžīgāku. Mūsu piedāvājumā ir augstas kvalitātes santehnika ar izsmalcinātiem dizainiem no visā Eiropā plaši pazīstamiem ražotājiem.

Santehnika no Eiropas vadošā ražotāja

Mūsu piedāvājumā atradīsiet santehniku no viena no visā Eiropā plaši atpazīstamiem ražotājiem RAVAK. RAVAK piedāvā plašu klāstu ar augstas kvalitātes, gaumīgu santehniku - dušas paliktņus, dušas un dušas sienas, izlietnes, maisītājus, sifonus, spoguļus, tualetes podus, vannas, vannas istabas mēbeles, kā arī dažādus aksesuārus. Uzņēmums savu darbību ir aizsācis pirms vairāk kā 30 gadiem Čehijā. Gadu gaitā iegūtās zināšanas, palīdzējušas radīt estētiskus dizainus un kļūt par atpazīstamu zīmolu vairumā Eiropas valstu.