Filter
Atslēgvārdi
Cena
Kategorijas
436
438
437
439
309
315
313
321
323
319
317
325
311
453
457
454
458
455
456
Noliktavas statuss
7
8
5
6

Lampas un gaismekļi

Lampas un gaismekļi ir lielisks akcents ikvienā interjerā. Tās ne tikai pielej telpu ar vēsu vai siltu gaismas toni, bet arī papildina telpas kopējo interjeru.

Mūsu piedāvājumā ir viss apgaismojumam nepieciešamais - viss tā instalācijai, dažādas spuldzes un sensori, kā arī gaumīgas augstas kvalitātes lampas no tādiem populāriem ražotājiem kā Lampex un Trio.

Kā atrast piemērotas lampas un gaismekļus?

Ja vēlaties atrast piemērotas lampas savam mājoklim, iespējams, apmaldīsities interneta veikalu piedāvājumos. Vispirms iesakām izvēlēties kādu lampu tipu vēlaties. Piemēram, vairākas griestu lampas nodrošinās visvienmērīgāko apgaismojumu, kamēr sienu lampas vai stāvlampas nodrošinās mazāku apgaismojuma daudzumu, bet kalpos kā lielisks interjera elements. Pavisam noteikti telpā nav jāaprobežojas ar vienu lampu tipu - arī lustra un grezna stāvlampa var būt lielisks salikums! Turklāt, ja telpā plānojat ierīkot dažādas zonas, piemēram, darba zonu un atpūtas zonu grāmatu lasīšanai vai galda spēļu spēlēšanai, izmantojiet dažādas lampas - tās ne tikai nodrošinās katrai zonai nepieciešamo apgaismojumu, bet arī palīdzēs uzturēt tām atbilstošu atmosfēru.

Lampas un gaismekļi ikvienai gaumei

Mūsu piedāvājumā ir visdažādākās lampas un gaismekļi ikvienai gaumei. Pie mums atradīsiet galda lampas, griestu lampas, sienu lampas, stāvlampas kā arī lustras. Mūsu piedāvājumā esošās lampas un gaismekļi ir no inovatīviem apgaismojuma ražotājiem Trio Ligting un Lampex, kuru klāstā ir gan vienkārša dizaina, gan ar visai estētiska un mūsdienīga dizaina apgaismojumi.