Filter
Atslēgvārdi
Cena
Kategorijas
529
530
541
Noliktavas statuss
7
8
5
6
Ražotāji
360
361

Lamināts

Kādēļ izvēlēties lamināta grīdas segumu?

Lamināta grīdas segumiem ir visai daudz priekšrocības. Lamināta grīdas ir ne tikai skaistas un noturīgas, bet arī to uzturēšana un kopšana ir visai viegla.

Kādu lamināta sistēmu izvēlēties?

Ir pieejamas dažādas laminātu sistēmas. Viena no populārākajām lamināta sistēmām ir Click sistēma, kas nodrošina ātru un vieglu seguma ieklāšanu. Pateicoties blīvajai Click sistēmas saspiešanai, virsma nodrošina izcilu mitruma aizsardzību pret virsmas bojāšanos. Izvēloties lamināta sistēmu, nepieciešams pievērst uzmanību arī apakšklājam. Pareiza apakšklāja izvēle nodrošinās labu akustiku, siltuma vadītspēju vai aizsardzību pret mitruma nonākšanu segumā. 

Kam lamināts ir piemērots?

Lamināta grīdas seguma pamatni veido ūdensnecaurlaidīga, līmēta, blīva kokšķiedru (HDF) plāksne, tādēļ lamināts būs piemērots kā ofisiem, tā arī privātmājām. Pārklāts ar nodilum slāni, lamināts nodrošina grīdai labāko iespējamo aizsardzību pret krītošiem priekšmetiem, augstpapēžu kurpēm un citiem radītajiem bojājumiem. Izvēloties laminātu, būtiski izvēlēties atbilstošu aizsardzības klasi telpu slodzei - tas nodrošinās izcilu grīdas segumu ilgtermiņā. Lamināta grīdas plāksnes ir piemērotas arī grīdas apsildes sistēmām. Lamināta segums nav piemērots telpās ar lielu un patstāvīgu mitruma iedarbību.